Träningstider höstterminen 2007

Måndag

16:00-17:00 Samuel Ekberg Frida Uusitalo
Amanda Sjöholm
Elin Kumlin
Olivia Svensson
(Bana 1)
Andrea Lundberg
Emelie Falk
Linn Ankarstrand
Gisela Andersson
(Bana 2)

TP 16:45-18:30

Samuel Ekberg
Emelie Sjöholm
Matilda Andersson
Fanny Larsson
Amanda Larsson
(Bana 1)
17:00-18:00 Jennifer Blomqvist/Mattias Stensson Frida Uusitalo
Daniel Hedman
Jakob Hansson
Erik Hallin
Daniel Nylén
Emil Nylén
Ivar Kullberg
(Bana 3 & 4)

Niklas Ragnarsson
David Andersson
Kim Karlsson (97)
Axel Franzén
(Bana 2)

18:00-19:00 Jennifer Blomqvist
Markus Nilsson
Elias Sliti
Jesper Nikolaysen
Carl Ljungström
Dante Wetenius
(Bana 4)
TP 18:15-20:00   Samuel Ekberg Melker Ekberg  
    Kim Karlsson (95)
Olof Jangeklint
Klara Alenäs
Alexander Johansson
Johan Holtryd
Joacim Carlsson
(Bana 1 & 2)
Linus Frost
Mattias Stensson
Viktor Dahlqvist
(Bana 3)
 
19:00-20:00   Jennifer Blomqvist    
    William Augustsson
Simon Andersson
Vincent Gabor
(Bana 4)
   
Tisdag        
TP 16:15-18:00   Samuel Ekberg    
    Mattias Stensson
Linus Frost
Viktor Dahlqvist
Oskar Govik (Var tredje vecka)
Johan Fors (Var tredje vecka)
Adam Rådberg (Var tredje vecka)
(Bana 1)
   
18:00-20:00   Samuel Ekberg (A-laget)    
    Melker Ekberg
Morgan Bergh
Mattias Aronsson
P-A Andersson
Mikael Josefsson
(Bana 1 & 2)
   
18:00-19:00   Jennifer Blomqvist    
    Ida-Maria Jansson
Stina-Maria Sandgren
Joel Bergqvist
Elias Petrén
(Bana 3)
   
19:00-20:30   Eget Spel (Dam laget)    
    Sofia Lagerberg-Nilsson
Jennifer Blomqvist
Frida Uusitalo
(Bana 3)
   
Onsdag        
TP 14:30-16:00   Samuel Ekberg    
    Linus Frost
(Bana 1)
   
16:00-17:00   Samuel Ekberg Frida Uusitalo  
    Niklas Ragnarsson
David Andersson
Axel Franzén
Kim Karlsson (97)
Vincent Gabor
Filip Sarac
(Bana 1 & 2)
Emil Nylén
Daniel Nylén
Ivar Kullberg
Emil Lygnebrandt
(Bana 3)
 
17:00-18:00   Samuel Ekberg Frida Uusitalo  
    Andrea Lundberg
Emelie Falk
Linn Ankarstrand
(Bana 1)
Erik Hallin
Daniel Hedman
Jakob Hansson
Andreas Svennberg
Carl-William Shearer
Efraim Sandgren
Patrik Ledström
(Bana 2 & 3)
 
TP 17:45-19:30   Samuel Ekberg    
    Kim Karlsson
Joacim Carlsson
Alexander Johansson
Olof Jangeklint
(Bana 1)
   
18:00-19:00   Jan Ekberg    
    William Augustsson
Elias Petrén
Tom Börjesson
(Bana 4)
   
18:00-19:30   Frida Uusitalo    
    Stina-Maria Sandgren
Îda-Maria Jansson
Fanny Larsson
Amanda Larsson
Ida Järphag
(Bana 2 & 3)
   
20:00-21:00   Samuel Ekberg    
    Mattias Stensson
(Bana 1)
   
Torsdag        
16:00-17:00   Frida Uusitalo    
    Amanda Sjöholm
Elin Kumlin
Sanna Karlsson
Olivia Svensson
(Bana 1)
   
TP 16:15-18:00   Samuel Ekberg    
    Emelie Sjöholm
Matilda Andersson
Klara Alenäs
(Bana 4)
   
17:00-18:00   Frida Uusitalo    
    Carl Ljungström
Arvid Johannesson
Anton Sundqvist
Christoffer Österberg
Jesper Brännmark
(Bana 1)
   
18:00-19:00   Frida Uusitalo    
    Markus Nilsson
Elias Sliti
Dante Wetenius
(Bana 1)
   
TP 16:45-19:00   Morgan Bergh    
    Mattias Stensson
Linus Frost
Kim Karlsson (95)
Olof Jangeklint
Viktor Dahlqvist
Johan Holtryd
(Bana 2 & 3)
   
19:00-20:30   Samuel Ekberg (Dam laget)    
    Sofia Lagerberg-Nilsson
Jennifer Blomqvist
Frida Uusitalo
(Bana 3)
   
19:00-21:00   Eget Spel (A-laget)    
    Melker Ekberg
Morgan Bergh
Mattias Aronsson
P-A Andersson
Mikael Josefsson
(Bana 1 & 2)
   
Fredag        
16:00-17:00   Frida Uusitalo    
    Joel Bergqvist
Daniel Andersson
Jakob Strigén
(Bana 1)
   
15:00-19:00   Minitennis & Tennisskola Mark    
Lördag        
10:00-14:00   Minitennis & Tennisskola Mark    
10:00-13:00   Minitennis & Tennisskola Svenljunga