Resultat utbyte Sandared, Mark & Torslanda

Här följer alla resultat från treklubbsutbytet. De som står inom parentes är vilken klubb spelaren tillhör. STK = Sandareds TK, MTK = Marks TK, TTK = Torslanda TK.

Torslanda TK vann utbytet med sammanlagt 21 segrar. 2:a blev Marks TK med 16 segrar, tätt följt av Sandareds TK på 15 segrar.
 

  Bana 1 Bana 2 Bana 3
9:30-10:00 Adam R (STK) - Linus F (MTK) 5-1 Simon A (STK) - Hanna A (TTK) 3-2 Olof J/Joacim C (MTK) - Filip L/Andreas C (STK) 4-3
Bana 4
  Julius B/Alexander J (MTK) - Isak L/Isak F (TTK) 3-1    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
10:00-10:30 Douglas S (TTK) - Kim K (MTK) 7-0 Filip Ö (STK) - Felix S (TTK) 4-3 William L/Ludvig S (TTK) - Mattias S/Viktor D (MTK) 5-0
  Bana 4    
Linnea/Ellen T (TTK) - Erik S/Felix L (STK) 4-1
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
10:30-11:00 Ellen T (TTK) - Filip J (STK) 5-1 Douglas S (TTK) - Rodrigo V (MTK) 6-1 Isak L/Hanna A (TTK) - Kalle B/Simon A (STK) 5-4
Bana 4
Adam R/Filip Ö (STK) - Felix S/Isak F (TTK) 4-2
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
11:00-11:30 Anton H (STK) - Olof J (MTK) 5-3 Andreas C (STK) - Joacim C (MTK) 3-2 Filip J/Felix L (STK) . Felix S/Isak F (TTK) 5-2
  Bana 4    
  Douglas S/Isak L (TTK) - Rodrigo V/Julius B (MTK) 6-1    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
11:30-12:00 William L (TTK) - Adam R (STK) 5-3 Ludvig S (TTK) - Mattias S (MTK) 6-3 Rodrigo V/Olof J (MTK) - Filip L/Erik S (STK) 6-1
  Bana 4    
  Alexander J/Julius B (MTK) - Kalle B/Filip J (STK) 4-3    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
12:00-12:30 Isak L (TTK) - Alexander J (MTK) 5-3 Viktor D (MTK) - Kalle B (STK) 6-2 Filip Ö/Andreas C (STK) - Linnea/Hanna A (TTK) 8-2
  Bana 4    
  Felix S/Douglas S (TTK) - Rodrigo V/Joacim C (MTK) 6-3    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
13:30-14:00 Filip L (STK) - Isak F (TTK) 3-1 Alexander J (MTK) - Isak L (TTK) 4-0 Ludvig S/Felix S (TTK) - Linus F/Viktor D (MTK) 6-4
  Bana 4    
  William L/Ellen T (TTK) - Kim K/Mattias S (MTK) 7-3    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
14:00-14:30 Julius B (MTK) - Felix L (STK) 6-1 Anton H (STK) - Hanna A (STK) 7-4 Daniel Å/Erik S (STK) - Olof J/Kim K (MTK) 5-2
  Bana 4    
  Douglas S/Ludvig S (TTK) - Rodrigo V/Joacim C (MTK) 6-3    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
14:30-15:00 Linus F (MTK) - Filip Ö (STK) 5-2 Adam R (STK) - Douglas S (TTK) 5-2 Mattias S/Alexander J (MTK) - Simon A/Kalle B (STK) 7-2
  Bana 4    
  William L/Isak L (TTK) - Kim K/Olof J (MTK) 8-1    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
15:00-15:30 Olof J (MTK) - Erik S (STK) 5-1 Karl B (STK) - Isak F (TTK) w/o Karl B Julius B/Joacim C (MTK) - Filip J/Daniel Å (STK) 6-1
  Bana 4    
  Linus F/Viktor D (MTK) - Hanna A/Felix S (TTK) 4-3    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
15:30-16:00 Ludvig S (TTK) - Joacim C (MTK) 4-3 Kim K (MTK) - Andreas C (STK) 4-3 Ellen T/Linnea (TTK) - Erik S/Filip L (STK) 5-1
  Bana 4    
  William L/Hanna A (TTK) - Filip Ö/Adam R (STK) 4-2    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
16:00-16:30 William L (TTK) - Rodrigo V (MTK) 7-0 Olof J (MTK) - Anton H (STK) 5-4 Isak L/Hanna A (TTK) - Mattias S/Alexander J (MTK) 5-4
  Bana 4    
  Erik S/Daniel Å (STK) - Viktor D/Julius B (MTK) 4-3    
  Bana 1 Bana 2 Bana 3
16:30-17:00 Felix S (TTK) - Filip J (STK) 5-3 Daniel Å (STK) - Mattias S (MTK) 4-3 Olof J/Alexander J (MTK) - Ellen T/Isak L (TTK) 4.1
  Bana 4    
  Kim K/Linus F (MTK) - Felix L/Simon A (STK) 9-1